Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapıyoruz?

Vermiş olduğumuz hizmetler ve gerçekleştirdiğimiz projelerde sizler için neler yapıyoruz. Diğer firmalara oranla nasıl fark yaratıyoruz.


1

Başlangıç

Altyapı ve Planlama

Değerlendirdiğimiz projelerde ilk gözlemlediğimiz konu altyapıdır. Yaşamsal kaynaklar sizin ev sahibi olmanızdan sonra değil, siz sıcacık evinize yerleşmeden oluşturulabilir olmalıdır. Bu sizin oturmaya başladığınız andan itibaren huzur verir.

Yapının konumu, toplu taşıma araçlarına olan uzaklığı ve okul, hastane gibi temel ihtiyaçları karşılayacak konumda olması oldukça önemli olmasından dolayı, projelerimizi bu kriterler doğrultusunda değerlendirir ve yapılandırırız.

Projelendirme

Yapılandırma ve İnşa Etme

Değerlendirilen altyapısal durumlar sonrasında doğru projelendirme konutların nitelikli ve konforlu olmasını sağlar. Bu nedenle proje ekiplerimiz tarafından yapılan zemin etüdü ve gereksinimler ortaya konulur.

Konutlarımızın herbirinde doğru malzeme ve yapı gereçleri kullanmaya özen gösteririz. Projelerimizde sağlamlık, kalite ve konfor bizler açısından oldukça önemli olup, dairelerimiz içerisinde kullanılan malzeme kalitesini belirlerken, kendi evimiz gibi değerlendiririz.

2
3

Sonuç

Üst Yapı ve Teslimat

Bir yapının en temel unsurları betonu ve demiri olduğu kadar, dekoru, sıvası, boyasıda görsel hafızaya hitap ederken kalite olgusunu oluşturur.

Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz projelerde, altyapı ve inşa kısmına gösterdiğimiz özen kadar, çevre düzeni, peyzajada oldukça önem vermekte ve siz değerli müşterilerimize anahtarınızı teslim ettiğimizde huzurla oturabileceğiniz konutlar inşa ederiz.


Bizimle İletişime Geçin