Yapı sektöründe bilinenleri değiştirmek ve yerine yenilerini inşa etmek bizim işimiz.

METEYILMAZOĞLU

Faaliyet gösterdiği inşaat ve yapı sektöründe kaliteyi ve güveni benimseyen METEYILMAZOĞLU, yapı sektöründe başarı ile sonuçlandırdığı projelerin altına imzasını attığı gibi markalaşmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektörü başlı başına bir çok faaliyet alanından oluşmaktadır. Altyapıdan üstyapıya, mimariden çevre düzenlemeye, tesisatından konumuna, sonlandırılıncaya kadar profesyonellikle devam ettirilmesi gereken birçok süreci içerir. METEYILMAZOĞLU bu süreçlerin tamamını titizlikle ve ustalıkla çözümlemeyi kendine hedef edinmiştir.

  • Konut İnşaatları
  • Hastane İnşaatları
  • Okul İnşaatları
  • AVM İnşaatları
  • Villa İnşaatları

Hakkımızda

1997 yılında Bekir Yılmazoğlu tarafından kurulan ve kurulduğu zamandan bu yana inşaat sektöründe gelecek vaat eden faaliyetlerimiz oğulları aracılığı ile aynı kararlılığı günümüzde de devam ettirmektedir. Yapı ve projelerimizin tümünde müşterilerimize samimiyet, hizmet ve güven vermek en temel önceliğimizdir. İstanbul Kağıthane semti başta olmak üzere, yapı sektöründe başarı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizi sonlandırmış ve ev sahiplerine sunmuş bulunmaktayız.

Titizlikle üzerinde durduğumuz yapı projelerimizde, öncelikle zemin etüdü, projelendirme ve teknik analiz tarafımızca oldukça önemli ve öncelikli olarak analiz edilmektedir. Günümüz şartlarında olası riskler doğrultusunda depreme dayanıklı yapılar ve malzeme kalitesi kullanımı en önemli misyonumuzdur. Yapılarımızda ev sahiplerinin güvende ve huzurlu hayatlarına devam edebilmeleri adına tüm özeni göstermekteyiz.

Tüm bunlar doğrultusunda; yapı sektöründe bilinenleri değiştirmek ve yerine yenilerini inşa etmek bizim işimiz.

15

proje


Başarı ile sonuçlandırılmış konut projeleri
60

konut


Güvenli yaşam alanları
200

insan


Projelerimizde yaşamlarını sürdüren ev sahipleri
18

yıl


Bulunulan sektörlerde tecrübe

Başarıya giden yol

Başarıya giden yolda azim ve inançla geçirilen 18 yılın ardından edindiğimiz tecrübe ve birikimleri hizmet olarak sunmak bizleri faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda motive etmekte ve gurur vermektedir.

Bu alanda geçmişe dönüp bakıldığında içlerinde huzurla oturan ailelerin bulunduğu yapıları bilmemiz bizimde yaptığımız ve yapacağımız işlerde daha iyi çalışmalara sevk etmektedir. Bu nedenle her gün daha iyiyi hedeflemekte ve daha iyisini aramaktayız. Bu sebeple başarı kriterimizi kendimiz değil, gerçekleştirdiğimiz yapı projelerinde oturan insanlar belirler.

Bizimle İletişime Geçin